İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

YouTube Premium kullanmanız için 5 neden.

YouTube Premium, size akış hizmetinin en iyi sürümünü sağlayan aylık fiyatı 16.99 TL. Birinin “Hey! YouTube zaten ücretsiz, neden bu fiyatı ödemeliyim?” Diye sorduğundan eminim. Bugün YouTube Premium kullanmaya hazır olman için beş sağlam nedenim var.

Ücreti düşünmeden önce şunu anlayın: Google, yeni kullanıcılara deneme için 1 aylık ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Öyleyse, bugün YouTube Premium’a neden katılmanız gerektiğine bakalım ve bunun için mutlu bir şekilde ödeme yapalım.

1. YouTube reklamlar olmadan çok daha iyi

Milyarlarca youtube kullanıcaların reklamsız keyfi ayrı oluyor.Çoğu bilişim sektörleri ile uğraşanlar zaten reklamsız izlemekte.Bunu size yönteminden bahsedilmeyecek, sebebi kimsenin kazancının azalmasını istemiyoruz.Sizin keyfiniz için illagal yollar ile youtube içerik üreticisi olarak çalışanların ücretlerini azaltmak istemeyiz.

Evet youtube Premium kullandığınızda “Sıfır reklam” olarak kullanabilirsiniz.

Ancak bunların hiçbiri YouTube Premium olmadan da işe yaramaz.


Google’ın verdiği şaşırtıcı derecede az miktarda promosyonu kaçıranlar için YouTube Premium, büyük YouTubers’tan özel içerik ve Google Play Müzik’li ücretsiz bir hesap (çok iyi Spotify rakibi) içeren aylık 11.99 aboneliktir. En önemlisi de olsa, YouTube Premium, tek bir lanet reklam görmeden, istediğiniz tüm YouTube’u izlemenize izin verir. Bu, SmartTV’niz, alıcı kutunuz ve akıllı telefonunuz için olanlar da dahil olmak üzere tüm YouTube uygulamalarında reklam olmaması anlamına gelir.

Geniş anlamda reklamlardan nefret etmiyorum, ancak ödemelerini kabul etmek için kabul edilebilir bir yol varsa? Bunu bir daha asla sıkıcı ve sönük bir Geico reklamı görmek zorunda kalmamak için yapacağım. Premium üyelik alacaksınız.

2. Videoları çevrimdışı olarak kaydedebilirsiniz.

Sınırsız veri planına sahip olmayan veya hücre alımı olmadan yollara gönderen bir araç kullananlar, Save For Offline’ın teknolojideki en iyi ifadelerden biri olduğunu bilir. YouTube Premium ile, klibi daha sonra kaydetmek üzere işaretliyebiliceğiniz her videonun altında bir indirme simgesi alırsınız.

Ve şimdiden başlayarak, Android Police tarafından görüldüğü gibi, YouTube Premium kullanıcıları önceki 720p sınırından yükseltme olan 1080p’den indirme seçeneği edinecekler.

Bu şekilde, bir sonraki tatiliniz için en sevdiğiniz müzik videolarını bir cihazda tutabilirsiniz ya da yaptığım şeyi yapın ve en sevdiğiniz podcast’lerin video sürümlerini evde kaydedin.Daha sonra izleyin.

3. YouTube Müzik Premium’u ve Google Play Müzik’i de ücretsiz alırsınız.

YouTube Premium’u alamadım, bunun yerine Google Play Müzik’e yaptığım abonelikten sonra, sektör lideri Apple Music kadar iyi olan en az sıkıntıya uğrayan Spotify yarışmacısı oldu. Doğru, tüm Google Play Müzik aboneleri YouTube Premium’a sahip oluyorlar  ve tüm YouTube Premium aboneleri 22 Mayıs’ta hizmete girdiğinde Google Play Müzik – ve YouTube Müzik Premium’a sahip olabiliyorlar

Google Play Müzik kütüphanesi, Spotify kadar şarkı sunar, ayrıca bir bulut kilidi hizmeti içerir, böylece MP3 koleksiyoncuları, nadiren 50.000 yüklemeyle, her yere nadiren erişebilirler. Google Play Müzik’in kısa bir süre önce eklediği podcast’ler gibi hizmet yalnızca şarkılarla sınırlı değildir, bu nedenle tüm dinleme gereksinimlerinizi tek bir uygulamaya toplayabilirsiniz. Aslında Google, yakın gelecekte YouTube Premium ve Google Play Müzik arasındaki boşluğu kapatmayı planlıyor. New York’ta düzenlenen Yeni Müzik Semineri konferansı için bir panel oturumu sırasında, YouTube’un müzik başkanı Lyor Cohen, izleyicilere şirketin “YouTube Premium ve Google Play Müzik’i bir araya getirmeyi ve bir teklif sunmayı” hedeflediğini ve şirketin planları hakkında bir soru sorduğunu söyledi YouTube Premium’un popülaritesini artırmak için.

4. Endişelenmeden uygulamalar arasında geçiş yapabilirsiniz

Yalnızca akıllı telefonumu veya tabletimi kullanırken, her zaman cihazımda beni e-postama çeken, Twitter’ımdan veya metinlerimden çıkan bir bildirimi tercih ediyor. YouTube Premium olmadan, farklı bir uygulamaya geçtiğimde videolar oynamayı bırakıyor.Yani youtube arka planda oynatma özelliği ekleniyor.

5. Popüler youtuberlerin Premium için özel videoları.

Ünlü ve sevdiğiniz youtuberler , sizi olabildiğince hızlı bir şekilde Abone Ol veya Oynat’ı tıklatmak istiyorsa, zaten bir YouTube Premium üyesi olmadığınıza şaşırdım. Bu ve daha fazla sanatçı, YouTube’un ücretli katmanına özel orijinal içerik üretiyor; bu, bu içerik oluşturucuların tüm gülüşlerini, sürprizlerini ve eylemlerini mümkün olduğunca alamayacağınız anlamına geliyor.

Ne için bekliyorsun?

Takvim uygulamana 29 gün sonrasına hatırlatıcı kur.Beğenmez isen o tarihte iptal ederin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.