İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notunuzun düşüklüğü sizelere dert olmasın. Sizlere çeşitli bankalar ve kredi seçeneklerini aşşağıda derledik. Bu listede kredi notunuz düşük ise ve banka ile sorunlu iseniz bu seçeneklerden kredi alabilirsiniz.

Kredi notu düşük olan kişiler, farklı bankalar aracılığı ile şartlı krediler alabilmektedir.

Bu krediler biraz düşük miktarda, kefil ve teminat desteği kredi verebilirler. Bu şekilde alınan kredilerde faiz oranları normal kredilere karşıt biraz daha fazladır(aşırı bir fark yok). Kredi puanı düşük kişiler mobil veya web uygulamalarından ziyade bankalara direk gidilmes kredinizi almanızda daha iyi ve güvenilir bir yön olucaktır.

Kredi notunuz düşmüş veye düşük olduğunu düşünüyorsanız, deneme amaçlı web sitesinden veya bazı bankaların sunduğu sms ile kredi seçeneklerini deneyebilirsiniz, fakat bu başvuruları red aldığınız tekrarda, tekrar tekrar denemeniz kredi puanızı daha çok düşürür. Kredi puanınızı yükseltmeniz için yapabiliceğiniz şeylerden birisi, kredi kartı alıp 3-4 ay düzenli ödeyerek kredi puanınızı yükseltebilirisiz.

Akbank:Akbankın yeni kampanyalarından kredi notu düşün olanlara taksitli nakit imkanı sunmaktadır. Sadece yapmanız gereken Akbank web sitesine gidip formu doldurup cevap beklemeniz.Bu işlem anında alabileceğiniz en yüksek miktarını ve onayını size iletecektir.

Burgan Bank Kredisi:

Burganbank çok uzun zamandır hizmet veren kuvet merkezli bir bankadır.Burgan bankası ile kredi notunuza göre belirlenen faiz ücretleriyle kredinizi kolay bir şekilde alabilirisiniz.

Ziraat Bank Kredisi:

Ziraat bankası kredi puanı düşük olanlar için 20.00 Tl’ye kadar kredi imkanı sunabilmekte, bu imkan 36 ay vadeye bölünebilmekte.Bu krediyi almak için şartlar 18 yaşını doldurmuş ve bir yerde çalışıyor olmanızdır.Tüketici kredisi olduğu için kefil veya teminat göstermeniz zorunlu dur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.