İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Glifor ile zayıflama glifor kilo verdirirmi ?

Öncelikle, birçok uzmanın kademeli olarak kilo vermenin en iyisi olduğunu söylediğini unutmayalım. Çok hızlı kilo verirseniz, beslenme ve diyetisyen akademisi diyor ki , yağ yerine kas, kemik ve su kaybedeceksiniz. Akademisyen tavsiyesi: Haftada 1-2 kilo vermenin en iyi olduğundan bu şekli hedefleyin. Daha hızlı sonuçlar için, test ve kontroller için doktor ve diyetisyene ihticacınız olacaktır.

Glifor’un asıl kullanım amacı ve etkiler.

Bu ilaç öncelik olarak diyabet hastaları için ve insan vücudundaki glukoz bozukluğunu önlemek ve dizenlemek için üretilmiş bir ilaç.Fakat glifor halk içinde zayıflatan ilaç olarak bilinmektedir, bu ilaç daha çok bu yönde kullanılır.Kan düzeyi bozuk olan hastalara kan düzeyini anormal düzeyden normal düzeye getirmek amacıyla doktorlar tarafından yazılmaktadır.Peki insanlar neden bu ilacı zayıflamak için kullanır ? Bu sorunun çok basit hastaların kan düzeyini düzeltmek için bu ilaç’ın asıl işlevi kişilerin tatlı, şeker meşrubat , içicek vb gıdalar’dan uzak durmasını sağlar, ve bu şekilde kişilerin bu şekilde çok yüksek kalori almasını engeller ve zayıflatmaya yol açar. Doğrudan veya direk zayıflatma görevi görmez, sadece canınızın bir şeyler çekmesini engeller ve önüne geçer.

Gliforun yararları ve zayıflama etkileri.

Glifor ilacını kullanmadan önce mutlaka ve mutlaka doktor’a danışmanız gerekmektedir yoksa büyük sorunlar ila karşılaşabilirsiniz.Glifor ilaci vücuttaki glikoz oranını düşürmektedir, yüksek bir glikoz kişileri yeme içme konusuna daha çok yönlendirir. Bu sebeple kilo almanız hızlanır.Glikoz kullanılmaya başlandığında kan şekeri normal bir şekile inmeye başlar, kan şekerinin normalleşmesi sizin sürek bir yiyecek içecek tüketme isteğinizi azaltır.Bu şekilde normal seyirlerde ilerleyen kan şekeriniz sayesinde sizde gıda tüketimini azaltarak zayıflamaya başlamış olursunuz.

Gliforun zararları.

Gliforu doktor tavsiyesinde alır iseniz sizler için sıkıntı olmayacaktın. Çünkü doktorlar sizin vücudunuzun değerlerini ölçerek size bu ilacı tavsiye edecektir. Eğerki kendi başınıza bu ilacı aldıysanız olacakları görelim. Kim insülin değerleri düzgün ilerlerken bozmak ister? Kişilerin bilinçsiz bir şekilde bu ilacı kullanmaları belkide normal seyrinde ilerleyen insülin değerlerini bozabilir. İnsülin değeri bozulduğunda kilo vermek yerine alırsınız, sizin belkide normal iştahınız bu şekilde artacak ve kilo almaya yöneltecektir. Alkol kullanan biri iseniz bu ilaçtan uzak durmanız gerekmekte, alkol ile etkileşim gösterdiğinde laktik asidoz riski artar bu durum sizin karaciğerinizi kötü yönde etkileyecektir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.