İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Acil 1 Saat içinde para bulma yöntemleri.

Banka kredi notu düşük veya banka size kredi vermiyor ise bu yöntemleri izlemkte fayda var.Bu yöntemler ile bankadan kredi ve nakit avans alamayanlar kolaylıkla kısa bir süre içerisinde para bulabilicekler.Bankalardan kredi alama durumunda 2 yöntem ile nakit paraya kavuşmak.

Bahsedilicek bu 2 yöntem günümüzde sıklıkla kullanılan en güvenilir ve en hızlı para bulma yöntemidir.Yöntem üzerinden alacağınız para 12 ay taksit ile geri ödeme şansına’da sahip olackasınız.

İlk yöntem faturalı hatlar üzerine kredi kullanmak.Bu yöntemin doğruluğunu hem  kullandığınız oparetörü arayarak hemde bayisine giderek doğrulayabilirsiniz.Şartları sadece 6 aylık bir faturalı kullanıcı olmanız, ister vodofone, türkcel, türktelekom olsun 12 aya varan vadelerler 15 bin tl’ye kadar kredi kullanılabilir.İsterseniz en yakın Telekom bayisine gidip oradan direk hızlı olarak olan cihazı adınıza olan hattan size verebilirler. İster mobil uygulamalarını kullanarak korgonun gelmesini bekleyebilirsiniz.

2.yöntem Bankalardan kredi alamayanların sıklıkla ve en çok tercih ettikleri bu yöntem, evkur ve benzeri firmalardan senetle ürün alıp kuşunda açılmamış veya 2. El olarak satabilme imkanı sunuyor. Şartları sadece kendinize kefil bulmanız olucaktır.Buradan alacağınız Ürünü gittigidiyor, letgo,sahibinden gibi platformlarda satışa sunabilir ve daha hızlı bir şekilde nakit paraya kavuşabilirsiniz.

3.Yöntem olarak ve en akıllısı en mantıklısı olarak bunu tavsiye ediyoruz.Herhangi bir akrabanız dostunuz bu şekilde ilerleyen samimiyetinizin olduğu kişilerden borç para isteyebilirsiniz.Çünkü bu kişiler bin tl aldıysanız geri bin tl olarak diğer bahsedilenler gibi çek,senet, size faiz ödemesi yaptırmaz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme Compete Themes tarafından yapılmıştır.